محل تبلیغات شما
من مطمئن هستم که شما نمی خواهید فقط در وسط یک جمله باشید معنی ضیق وقت به فارسی تا شخص دیگری را ببینید که انگشت یا دهانش را باز کرده و آماده قدم زدن در حرف های ناتمام شماست. بی ادبی است و باعث اضطراب می شود. بیش از حد احتمالاً احساس می کنید نیاز دارید که سریع برای سخنان خود عجله کنید تا جمله خود را تمام کنید.

قطع ارتباط نشانه بی احترامی است. این اساساً می گوید ، "آنچه من باید بگویم بسیار مهمتر از آنچه شما می گویید است." وقتی صحبت شما را قطع می کنید ، آنها احساس ناامیدی ، عجله و بی اهمیت بودن می کنند.

قطع صحبت برای موافقت ، مخالفت ، استدلال و . سخنران باعث می شود که سخنگوی گفتار خود را از دست ندهد. بسیار ناامید کننده است هر چه شما باید بگویید می تواند صبر کند تا شخص مقابل تمام شود.

مودب باشید و منتظر نوبت خود باشید!

4- س Askال کنید
پرسیدن سوال یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن علاقه شماست. اگر کسی در مورد سفر اسکی خود به ماموت به شما گفت ، با این پاسخ ندهید ، "این خوب است". این عدم علاقه و بی احترامی را نشان می دهد. در عوض ، می توانید بپرسید ، "چه مدت اسکی می کنید؟" "آیا یادگیری برای شما دشوار بود؟" "قسمت مورد علاقه شما در سفر چه بود؟" و غیره. شخص فقط به شما فکر می کند و شما را به عنوان یک مکالمه دهنده عالی در نظر می گیرد که شما فقط چند سوال بپرسید.

5. فقط گوش کنید
این ممکن است ضداسلامی به نظر برسد. وقتی با کسی مکالمه می کنید ، معمولاً رفت و برگشت است. بعضی اوقات ، تمام آنچه از شما خواسته می شود گوش دادن ، لبخند زدن ، یا تکان دادن سر خود هستید ، و گوینده شما احساس می کند که واقعاً شنیده و درک شده است.

من یک بار بدون صحبت هیچ کلمه ای 45 دقیقه با مشتری نشستم. او با ناراحتی وارد دفتر من شد. من او را مجبور کردم که بنشیند و سپس او آرام آرام گریه کرد. من با او نشستم - این تمام کاری است که من کردم. در پایان جلسه ، او ایستاد ، به من گفت که احساس خیلی بهتری دارد و سپس رفت.

باید اعتراف کنم که 45 دقیقه بدون گفتن کلمه ای سخت بود. اما او نیازی به من نداشت که چیزی بگویم. او به فضای امنی احتیاج داشت که بتواند بدون ایجاد مزاحمت ، قضاوت یا اینکه من سعی در رفع "مشکل" دارم ، بدون نیاز به قضاوت ، از خود ساطع کند.

6. به یاد داشته باشید و پیگیری کنید
بخشی از شنوندگان عالی بودن به خاطر سپردن سخنان گوینده به شما و سپس پیگیری آنها است.

به عنوان مثال ، در مکالمه ای که اخیراً با همکار خود جیکوب داشتید ، او به شما گفت که همسرش درجه ترفیع کسب کرده است و آنها قصد داشتند به نیویورک بروند. دفعه بعدی که به یعقوب برخورد کردید ، ممکن است بخواهید بگویید: "هی ، یعقوب! با ارتقا wife همسرت چه اتفاقی افتاده است؟ " در این مرحله ، یعقوب خواهد فهمید که شما واقعاً حرفهای او را شنیده اید و شما علاقه مندید که ببینید اوضاع چگونه پیش می رود. چه هدیه ای!

طبق تحقیقات جدید ، "افرادی که س questionsال می کنند ، به ویژه س questionsالات بعدی ، ممکن است مدیر بهتری شوند ، مشاغل بهتری داشته باشند و حتی در تاریخ های دوم برنده شوند." [3]

نشان دادن اهمیت شما بسیار ساده است. فقط چند واقعیت را بخاطر بسپارید و آنها را پیگیری کنید. اگر مرتباً این کار را انجام دهید ، دوستان بیشتری پیدا خواهید کرد.

7. اطلاعات محرمانه را محرمانه نگه دارید
اگر واقعاً می خواهید شنونده بهتری باشید ، با دقت گوش دهید. اگر آنچه می شنوید محرمانه است ، مهم نیست چقدر وسوسه انگیز است که به دیگران بگویید ، خصوصاً اگر دوستان مشترکی دارید. شنونده خوب بودن به معنی اعتماد و حساس بودن با اطلاعات مشترک است.

هر آنچه با اطمینان به شما گفته می شود ، فاش نمی شود. به گوینده خود اطمینان دهید که اطلاعات وی نزد شما بی خطر است. آنها از اینکه کسی را دارند که می توانند بار خود را بدون ترس از بیرون آمدن آن تقسیم کنند ، احساس آرامش می کنند.

حفظ اعتماد به نفس به تعمیق روابط شما کمک می کند. همچنین ، "یکی از مهمترین عناصر محرمانه بودن این است که به ایجاد و توسعه اعتماد کمک می کند. این به طور بالقوه امکان جریان آزاد اطلاعات بین مشتری و کارگر را فراهم می کند و تأیید می کند که زندگی شخصی مشتری و تمام مسائل و مشکلاتی که آنها به آنها تعلق دارند. "[4]

مانند یک درمانگر باشید: گوش کنید و از قضاوت دریغ کنید.

توجه: باید در اینجا اضافه کنم که در حالی که درمانگران همه چیز را در یک جلسه محرمانه نگه می دارند ، موارد استثنایی وجود دارد:

اگر مشتری ممکن است یک خطر فوری برای خود یا دیگران باشد.
اگر مشتری در حال به خطر انداختن جمعیتی است که نمی تواند از خود محافظت کند ، مانند مورد کودک آزاری یا بزرگسالی.
8. تماس چشمی را حفظ کنید
وقتی کسی در حال صحبت است ، معمولاً چیزی را می گوید که معنادار می داند. آنها نمی خواهند شنونده خود متنی را بخواند ، به ناخن هایشان نگاه کند یا خم شود تا یک قلاب در خیابان را نوازش کند. یک سخنران می خواهد همه نگاهها را به آنها معطوف کند. به آنها اجازه می دهد تا بدانند که آنچه می گویند ارزش دارد.

تماس چشمی بسیار قدرتمند است. این می تواند خیلی چیزها را پخش کند بدون اینکه چیزی گفته شود. در حال حاضر ، این مهم بیش از هر زمان دیگری با بیماری همه گیر Covid-19 است. مردم نمی توانند تمام صورت شما را ببینند ، اما قطعاً می توانند چشمان شما را بخوانند.
منظور من از تماس چشمی ، نگاه خسته کننده و خزنده نیست - فقط نگاه به سمت بلندگو باعث می شود. دفعه دیگر که در یک مکالمه قرار گرفتید ، برای حفظ ارتباط چشمی با بلندگو صحبت کنید. از وسوسه نگاه کردن به هرجایی جز چهره آنها پرهیز کنید. من می دانم که این کار آسان نیست ، به خصوص اگر به آنچه در مورد آن صحبت می کنند علاقه مند نیستید. اما همانطور که گفتم ، می توانید مکالمه را به جهت دیگری هدایت کنید یا فقط به فرد اطلاع دهید که باید ادامه دهید.
افکار نهایی
گوش دادن با دقت به ارتباط شما با هر کسی در زندگی شما می افزاید. اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، هنگامی که افراد به دلیل تلفن های هوشمند و رسانه های اجتماعی بسیار از هم جدا شده اند ، مهارت گوش دادن بسیار مهم است.

شما می توانید با حضور در آنجا ، توجه و پرسیدن سوالاتی که گوینده احساس می کند آنچه را که برای گفتن دارند مهم باشد ، روابط بهتر ، صادقانه تر و عمیق تری ایجاد کنید.

و آیا این هدف بزرگی نیست؟ برای اینکه مردم احساس کنند انگار مهم هستند؟ بنابراین ، بیرون بروید و مهارت های گوش دادن را شروع کنید. شما دو گوش عالی دارید حالا از آنها استفاده کنید!

نکات بیشتر در مورد چگونگی شنونده بهتر بودن
نحوه تمرین گوش دادن فعال (راهنمای گام به گام)
گوش دادن فعال در مقابل گوش دادن منفعل: آیا یکی بهتر از دیگری است؟
هدف از گوش دادن: برای درک ، نه پاسخ دادن

تعمیر پکیج بوتان شرق تهران

طرز کار پکیج دیواری

علت روشن نشدن پکیج

، ,کند ,دادن ,یک ,آنچه ,صحبت ,می کند ,گوش دادن ,به شما ,می شود ,، به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

laipodacul بررسی هنر گرافیک dersphasobli Mary's game مطلب آی تی gintingcrunom eranonte باران مهربانی Cheap NFL Jerseys Sale With 60% Off. Free Shipping With 10 PCS! Duy Nguyen's Blog