محل تبلیغات شما
متخصص ارتودنسی دکتر ارتودنسی دندانپزشکی است که در تصحیح دندان های بدون خط و یا بصورت نامنظم ، معمولاً با تمرکز بر روی مواردی که نیاز به بریس ، نگهدارنده یا سایر وسایل دندانپزشکی دارد ، متخصص است. هدف ارتودنسی. سلامت دهان و دندان بخش مهمی از سلامت عمومی است و هم کودکان و هم بزرگسالان می توانند از درمان ارتودنسی بهره مند شوند. ارتودنتیست ها موظفند ارزیابی ، جلوگیری و درمان ناهنجاری های دندان و صورت مانند دندان های ناهموار یا نیش نامنظم را انجام دهند. ارتودنتیست بودن یک کار پاداش است زیرا می تواند به بهبود عزت نفس ، اعتماد به نفس و سلامت دهان و دندان یک فرد کمک کند. لیست کاملی از اصطلاحات دندانپزشکی از جمله ابزار و روشهای ارتودنسی را می توان در اینجا یافت.
حقوق
حقوق مربوط به ارتودنتیست همکار (ارتودنسیست که خود اشتغال دارد و در یک عمل متعلق به شخص دیگری است که سالانه بیش از 150،000 پوند در سال برای کسانی که رویه های شخصی و خصوصی خود را انجام می دهند ، حدود 30،000 پوند در سال است). درآمد متوسط ​​برای متخصص ارتودنتیست تقریباً زیر 90،000 پوند است اما معمولاً در حدود 40،000 پوند در سال شروع می شود.
مسئولیت ها
این کار یک متخصص ارتودنسی است که:
به عنوان مثال ، دندان های مشتری خود را بررسی و ارزیابی کنید تا مشخص شود آیا مراجعانشان به بریس احتیاج دارند یا نیاز به برداشتن دندان وجود دارد.
برای تدوین یک برنامه درمانی ، تاریخچه دندانپزشکی مشتری خود را مطالعه کنید.
با مراجعه به سابقه دندانپزشکی مشتری ، وسایل دندانپزشکی فردی مانند نگهدارنده را طراحی و ساخت.
به طور مرتب وسایل دندانپزشکی را بررسی و تنظیم کنید.
برای اطمینان از آگاهی کامل از تاریخچه پزشکی و دندانپزشکی مشتری ، خدمات ارتودنسی را با سایر خدمات مرتبط هماهنگ کنید.
ارتودنتیست هایی که مشاغل خود را اداره می کنند ممکن است سایر اعضای کارمندان را نیز استخدام کرده و از طریق تلفن ، پست الکترونیکی و یا پست از طریق مشاوره با مشتری م کنند تا از حضور در قرار ملاقات ها اطمینان حاصل کنند و آنها را نسبت به معالجه دریافت کنند.
صلاحیت های
نمرات سطح خوب GCSE و A به دانشجویان آینده در امنیت مکان های دانشگاه برای تحصیل در دندانپزشکی کمک می کند. متقاضیان به پنج یا بیشتر GCSE (درجه A-C) شامل انگلیسی ، ریاضی و علوم ، به همراه سه سطح A در کلاس های AAA تا ABB نیاز دارند. گواهینامه های حرفه ای آموزش و پرورش (VCEs) و مدارک تحصیلی اسکاتلندی نیز در نظر گرفته می شوند. اگر در سطوح غیر علمی A می روید ، باید یک دوره دندانپزشکی را انتخاب کنید که شامل یک سال قبل از دندانپزشکی دیگری نیز باشد (دوره مقدماتی شیمی ، فیزیک و زیست شناسی). قبل از درخواست ، مطمئن شوید که شرایط ورود به دانشگاه را بررسی کنید. هنگامی که متقاضی دریافت مدرک در دندانپزشکی هستید ، ممکن است از شما خواسته شود آزمون بالینی آمادگی بالینی انگلستان (UKCAT) را انجام دهید. شما می توانید یک راهنمای دانشجویی UKCAT را از اینجا خریداری کنید. اگرچه مقالات گذشته در دسترس نیست ، می توانید سؤالات نمونه را در وب سایت UKCAT مطالعه کنید. در صورت نیاز به برگزاری آزمون ، دانشگاه ها به شما خواهند گفت. همچنین ممکن است برای سفر به مکانهای کاری و از آنجا به مجوز رانندگی احتیاج داشته باشید. برای اطلاع از دانشگاه هایی که دانشکده دندانپزشکی دارند ، به وب سایت انجمن دندانپزشکی انگلیس مراجعه کنید. خواندن از طریق دفترچه ها و بازدید از هر دانشگاه به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک می کند. هر دوره 5 سال به طول می انجامد که در پایان آن شما لیسانس جراحی دندان را خواهید گرفت که به اختصار BDS یا BChD می باشد. همچنین ممکن است حروف LDS (مجوز در جراحی دندان) را بعد از نام خود داشته باشید. BDS ، BChD و LDS ، اگرچه نام های مختلف پس از نامگذاری هستند ، اما همه نشان دهنده این هستند که یک دندانپزشک واجد شرایط است. این دوره شامل هم تئوری و هم تمرین عملی است ، و پس از واجد شرایط بودن ، می توانید به عنوان یک پزشک عمومی دندانپزشکی (GDP) یا به عنوان دستیار دندانپزشک در حالی که برای دریافت دیپلم عضویت در دانشکده های دندانپزشکی مشترک (MJDF) مشغول به کار است ، به طور کلی کار کنید. . MJDF گرچه اامی برای ورود به دانشگاه برای همه دانشگاهها نیست ، اما بسیار مطلوب است ، زیرا شواهد بیشتری درباره تعهد ، دانش و درک شما ارائه می دهد. یک پوشه MJDF تمام تجربه ای را که شخص در حین کار در یک عمل کلی بدست آورده است ، مستند می کند. برای پیشرفت در مقطع کارشناسی ارشد ، اکثر دانشگاه ها دوست دارند شما حداقل دو سال آموزش عمومی حرفه ای یا معادل آن داشته باشید. لطفاً برای مشخص کردن شرایط ورود به آنها ، با دانشگاه های مختلف م کنید. قبل از تبدیل شدن به یک متخصص ارتودنسی ، باید در برابر هر بیماری که می تواند برای مشتری شما خطر ایجاد کند ، ایمن سازی کنید. برای تبدیل شدن به یک ارتودنتیست ، یک دندانپزشک واجد شرایط باید برای یک دوره کارشناسی ارشد سه ساله (کارشناسی ارشد) در دندانپزشکی ارتودنسی استفاده کند. دانش آموز می تواند این دوره را بصورت تمام وقت یا پاره وقت انجام دهد. اگر دانشجویی با موفقیت فارغ التحصیل شود ، در این صورت متخصص ارتودنسی است.
مهارت ها
بیشتر مهارتهایی که برای ارتودنسی لازم دارید در دانشگاه و در محل های کار به دست خواهید آمد. شما در مورد روشهای مختلف ارتودنسی و اخلاق حرفه ای که در معالجه مشتری خود دخیل است آشنا خواهید شد. شما همچنین در دانش علمی و بالینی پیشرفته مربوط به دندانپزشکی پیش زمینه محکمی ایجاد خواهید کرد. مهارت های زیر مفید هستند:
سطح بالایی از حرفه ای بودن.
حس خوب کسب و کار ، به ویژه اگر قصد دارید شغل خود را اداره کنید.
مهارت های ارتباطی ، زیرا به طور مرتب با مشتری ها ارتباط برقرار خواهید کرد.
بینایی خوب ، که به شما کمک می کند به طور دقیق و دقیق کار کنید.
به عنوان مثال ، هماهنگی خوب با چشم ، به عنوان مثال ، استحکام دست و دست و چابکی دستی.
توانایی تفکر منطقی و تحلیلی.
مدیریت زمان ، همانطور که شما نیاز به رعایت یک برنامه سفت و سخت دارید.
شرایط کاریمحیط کار باید تمیز ، استریل ، بهداشتی و کاملاً روشن باشد. در طول تجربه کار ، سرپرست شما به شما می گوید که چه چیزی باید پوشیده شود و چگونه برای تمیز کردن و دور ریختن تجهیزات برای جلوگیری از عفونت متقابل استفاده کنید. ارتودنتیست های خود اشتغالی ساعات کاری خود را انتخاب می کنند. اینکه چه مدت کار می کنید (مثلاً تمام وقت یا پاره وقت) به نوع دندانپزشکی که تمرین می کنید و بخشی که در آن کار می کنید بستگی دارد. با این وجود هنگام کار در تمرین عمومی ، معمولاً بین ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه ، اگرچه ممکن است شما نیاز به کار در شیفت های عصر یا آخر هفته داشته باشید.
تجربه
از مدرسه خود بخواهید که آیا می توانید با یک مشاور شغلی صحبت کنید ، یا از سایتی مانند Connexions Direct بازدید کنید. اگر مایل به صحبت با شخصی با تجربه هستید ، ممکن است متخصص ارتودنتیست خود را در مورد نظر حرفه ای آنها بخواهید. از روزهای آزاد در دانشگاههایی با دانشکده های دندانپزشکی بازدید کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد اینکه دانشجو این رشته است ، بدانید.
کارفرمایان
خدمات ملی بهداشت (NHS) و اقدامات خصوصی (به صفحات زرد برای اقدامات فردی مراجعه کنید).
پیشرفت حرفه‌ای
برای ارتودنسی ارتودنسی نیاز به تعهد و پشتکار دارد ، زیرا باید مدت زمان قابل توجهی را به مطالعات و تجربه کاری خود اختصاص دهید. با این حال ، کار به خودی خود نه تنها از لحاظ مالی سودآور است بلکه بسیار ارزشمند است ، زیرا کاری که انجام می دهید پتانسیل تغییر زندگی یک شخص را دارد.

ارتودنتیست

برای اینکه دریابم که متخصص ارتودنسی چیست ، با دکتر Athyr Al-Kididar 36 ساله از لبخند لندن م کردم که 9 سال در این زمینه حرفه ای بوده است.

یک روز تایپی چیست؟

"یک روز معمولی شامل قرارهای بیمار ، جلسات برنامه ریزی درمانی ، برخی کارها در دولت و مجلات خواندن است.

قرار ملاقاتهای بیمار شامل ملاقات با بیماران جدید و بحث در مورد گزینه های درمانی است: اتصالات و تنظیم لوازم مختلف به عنوان مثال Invisalign ، پرانتزهای زبانه ، بندهای چینی ، پرانتزهای فی ، بسط دهنده قوس و وسایل کاربردی.

برنامه درمانی شامل تجزیه و تحلیل اشعه ایکس ، مدل های مطالعه دندانپزشکی و عکس ها است. "
چه چیزی راجع به شغل خود لذت می برید؟

"من کار خود را بسیار جالب و ارزشمند می دانم زیرا این امر با بهبود سلامت ، ظاهر و اعتماد به نفس آنها در کیفیت زندگی افراد تفاوت می کند.

فهمیدم که تکنولوژی مدرن باعث شده این شغل حتی سرگرم کننده تر شود - به خصوص اگر کمی از مزاحمت های اسباب بازی باشید (مثل من) ، زیرا با بازی کردن با بسیاری از تجهیزات و همچنین شبیه سازی های رایانه ای در مورد درمان و تغییر چهره روبرو می شوید. "
آیا در مورد کار خودتان چیزی ندارید؟

"حرفه ای در ارتودنسی کار بسیار سختی است. کار کردن با ساعات طولانی می تواند باعث ایجاد کرنش در گردن و پشت من شود."
شما چه کاری را انجام داده اید تا به یک متخصص ارتدوکس تبدیل شوید؟

وی ادامه داد: از زمان كودك ، همیشه می خواستم دندانپزشك یا پزشك شوم و وقتی زمان تصمیم گیری فرا رسید ، پس از تامل زیاد ، برای دندانپزشكی اقدام كردم.

من پیشنهادات خود را دریافت کردم و بعد از اتمام سطح A ، سال اول خود را در مدارس پزشکی و دندانپزشکی متحد بچه ها و سنت توماس شروع کردم.

من همیشه از نظر دانشگاهی به من تیزهوش شده بودم ، و فرض بر این داشتم که گرفتن مدرک دندانپزشکی بسیار آسان خواهد بود. بنابراین من خودم را برای 5 سال کسالت نسبی آماده کرده بودم تا مدرک خود را بگیرم.

واقعیت بسیار متفاوت بود .

تقریباً از روز اول ، ما را به سخنرانی های آناتومی (با قطعه همراه cavers) ، فیزیولوژی ، بیوشیمی ، جنین شناسی و مواد دندانپزشکی پرتاب کردند. سپس آموزش هایی وجود داشت ، و ما به طور مداوم مورد آزمایش قرار می گرفتیم - در سطح بسیار بالاتر از امتحانات سطح A (به این باور رسیده بودیم که امتحانات سطح A دشوارترین امتحانات در زندگی ما باشد). حتی سوالات انتخاب چندگانه دشوار بود زیرا آنها با علامت منفی مشخص شده اند ، به این معنی که برای پاسخ غلط ، 0 را بدست آورده اید ، اگر آن را خالی بگذارید ، و 1 برای جواب درست.

در هر صورت ، در سال 4 در دانشکده دندانپزشکی ، مدتی را در بخش ارتودنسی گذراندیم و حتی اگر در این مرحله فقط مقدمات ارتودنسی را تحت پوشش خود قرار دهیم ، اما بسیار جالب دیدم - این شامل برنامه ریزی دقیق درمانی بود که باعث شد تحریک ذهنی و همچنین خم شدن دقیق سیم که نیاز به مهارت دستی دارد. علاوه بر این ، به زیبایی شناسی نیز توجه می کرد - چه چیزی خوب و چه به نظر نمی رسد.

بعد از فارغ التحصیلی ، تصمیم گرفتم که می خواهم حرفه ای را در ارتودنسی دنبال کنم. من روند یادگیری را ادامه دادم و اکنون تمام وقت در تمرین خصوصی کار می کنم. "

تعمیر پکیج بوتان شرق تهران

طرز کار پکیج دیواری

علت روشن نشدن پکیج

، ,دندانپزشکی ,یک ,های ,کار ,ارتودنسی ,خود را ,حرفه ای ,، به ,نیاز به ,در مورد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی آموزش های آنلاین Olga's blog . leurokeco حافظه، رمزگذاری اطلاعات مرکز مشاوره کنکور معراج ( دکتر امیرحسین خاضع ) نمونه سوال هفتم ، هشتم ، نهم ،دهم ، یازدهم ، دوازدهم --نوبت اول و نوبت دوم آیه های ایثار.شهدای ناجا نیشابور rupeppaica